Is dit een officiële, uitgepijlde route???whocares schreef: ↑za 10 augustus 2019, 21:28 Bij Liessel ligt er nog 1 die er niet op staat :
https://www.strava.com/segments/8951409 of
https://www.strava.com/segments/8943641
De 2e kun je beter combineren met Liessel of Dennendijkse Bossen ( Asten )
Alle routes op Google maps: http://goo.gl/hfe2PT
-
- Mountainbike Junk
- Berichten: 259
- Lid geworden op: di 23 april 2002, 02:00
- Mijn mountainbike: Cube Stereo One22 HPC Ex
- Contacteer:
Voor een overzicht van alle Nederlandse Mountainbikeroutes: www.mtbroutes.nl
-
- Pro Biker
- Berichten: 1317
- Lid geworden op: za 23 oktober 2004, 15:44
- Mijn mountainbike: Giant Anthem X 29'er 2
Ik heb het een lokale fietsclub gevraagd . Maar nog geen antwoord terug ontvangen .
De route is gepijld , er zijn verbindingsroutes.
De route is gepijld , er zijn verbindingsroutes.
it ain't what you do it's the way that you do it
- tiewrap
- Elite Mountainbiker
- Berichten: 3253
- Lid geworden op: do 25 september 2014, 16:27
- Mijn mountainbike: Haibike Sleek
Ik wou toch nog even meldden, dat ik dit toch echt een verrekt handige feature vindt
European certified guide.
Trips & clinics voor de enduro rijder ==> www.mtb-solutions.nl
Trips & clinics voor de enduro rijder ==> www.mtb-solutions.nl
-
- Mountainbike Junk
- Berichten: 480
- Lid geworden op: zo 20 januari 2008, 21:00
- Mijn mountainbike: Rocky Mountain Element 999rslGrand, focus raven 29'er
- Contacteer:
Dank je wel. Ik vond je een verrekt aardige en goede gids!
MTB Utrechtse heuvelrug
• Kaart MTBUH
• Algemene Facebookpagina
• Homepage MTB Utrechtse Heuvelrug
Alle routes op Google maps:
• http://goo.gl/hfe2PT
• Kaart MTBUH
• Algemene Facebookpagina
• Homepage MTB Utrechtse Heuvelrug
Alle routes op Google maps:
• http://goo.gl/hfe2PT
-
- Elite Mountainbiker
- Berichten: 4714
- Lid geworden op: za 18 augustus 2012, 10:30
- Mijn mountainbike: Trek Stache 7 29+ Olympia team fully Ede
Ik ook. Gebruik altijd om te kijken welke route ik waar het beste kan oppakken. Parkeerplaatsen vind ik altijd wel in de buurt van de route
Verschillende opties voor route-overzichten en gelukkig met veel fijnere achtergrondkaarten voor mtb-en dan Google Maps
Ze zullen -afhankelijk van input vrijwilligers- van locatie tot locatie verschillen in dekking van de routes en kwaliteit van de data, andere mensen hierover zullen je meer kunnen vertellen als het om het buitenland gaat.
Trailforks:
eigen dataverzameling door gebruikers (met een kaart obv Openstreetmap als achtergrondkaart waarop de data wordt geplot), ook een app
https://www.trailforks.com/routes/
MTB-data in de OpenStreetMapdatabase
In de OpenStreetMap-database (waaruit niet alleen de OSM-achtergrondkaart wordt gemaakt) zit ook informatie over in het veld gemarkeerde MTB-routes en -paden
Met bordjes gemarkeerde routes vind je bijvoorbeeld via https://mtb.waymarkedtrails.org/#?map=12!43.918!11.845
(lokale routes zichtbaar vanaf zoomniveau 12; in url: "map=12!")
Wil je ook meer uitgezoomd (lager zoomniveau dan 12) alle in OSM opgenomen routes zien en/of alle routes samen in een enkle gpx exporteren, probeer dan dit eens: http://overpass-turbo.eu/s/OJv
(gebied selecteren -> uitvoeren -> exporteren )
En verschillende opties voor je Garmin handheld en kaartsoftware, zoals https://openmtbmap.org/ en http://www.openfietsmap.nl/ (zowel mtb en gewone fietsroutes samen)
-
- Mountainbike Junk
- Berichten: 480
- Lid geworden op: di 30 september 2008, 12:06
- Mijn mountainbike: #OpaHeeftEenIZZO
Geüpdate met Provincies als mappen. Letters werd een beetje onoverzichtelijk.
Leiden verwijderd, Asten opgedeeld in Asten(Dennendijkse bos) en Asten(Oostappense Heide)
Leiden verwijderd, Asten opgedeeld in Asten(Dennendijkse bos) en Asten(Oostappense Heide)
#OpaRijdtEenIZZO
-
- Mountainbike Junk
- Berichten: 480
- Lid geworden op: di 30 september 2008, 12:06
- Mijn mountainbike: #OpaHeeftEenIZZO
Staat er alweer een tijdje op (paar weken) als Leenselwhocares schreef: ↑za 10 augustus 2019, 21:28 Bij Liessel ligt er nog 1 die er niet op staat :
https://www.strava.com/segments/8951409 of
https://www.strava.com/segments/8943641
De 2e kun je beter combineren met Liessel of Dennendijkse Bossen ( Asten )
#OpaRijdtEenIZZO
- Willem Altes
- Elite Mountainbiker
- Berichten: 2174
- Lid geworden op: za 19 januari 2019, 01:26
Voor Frankrijk is deze handig: https://www.utagawavtt.com/.openkaart schreef: ↑do 5 december 2019, 20:28Verschillende opties voor route-overzichten en gelukkig met veel fijnere achtergrondkaarten voor mtb-en dan Google Maps
Ze zullen -afhankelijk van input vrijwilligers- van locatie tot locatie verschillen in dekking van de routes en kwaliteit van de data, andere mensen hierover zullen je meer kunnen vertellen als het om het buitenland gaat.
Trailforks:
eigen dataverzameling door gebruikers (met een kaart obv Openstreetmap als achtergrondkaart waarop de data wordt geplot), ook een app
https://www.trailforks.com/routes/
MTB-data in de OpenStreetMapdatabase
In de OpenStreetMap-database (waaruit niet alleen de OSM-achtergrondkaart wordt gemaakt) zit ook informatie over in het veld gemarkeerde MTB-routes en -paden
Met bordjes gemarkeerde routes vind je bijvoorbeeld via https://mtb.waymarkedtrails.org/#?map=12!43.918!11.845
(lokale routes zichtbaar vanaf zoomniveau 12; in url: "map=12!")
Wil je ook meer uitgezoomd (lager zoomniveau dan 12) alle in OSM opgenomen routes zien en/of alle routes samen in een enkle gpx exporteren, probeer dan dit eens: http://overpass-turbo.eu/s/OJv
(gebied selecteren -> uitvoeren -> exporteren )
En verschillende opties voor je Garmin handheld en kaartsoftware, zoals https://openmtbmap.org/ en http://www.openfietsmap.nl/ (zowel mtb en gewone fietsroutes samen)
Heeft ook een rating van routes en een forum ( in het Frans).
-
- Mtb fanaat
- Berichten: 6
- Lid geworden op: zo 17 mei 2020, 12:33
Op walcheren zijn nog twee andere mountainbikeroutes. Die van vlissingen staat al een tijd op mtbroutes. De route rond Middelburg en de route vanuit Westkapelle staan hier niet in. De route vanuit vlissingen is misschien iets mooier, maar in middelburg hebben ze op de route een mooi park/heuvel waar je best lekker kan crossen. Kan ik jou wellicht helpen zodat we deze routes ook op de map kunnen krijgen? Of heb ik ergens niet goed opgelet? Ik help graag mee!_Chris schreef: ↑wo 20 maart 2019, 20:07 Alle routes op Google maps: http://goo.gl/hfe2PT
08-03-2019 Katwijk en Vlissingen toegevoegd.
20-03-2019 Asten geüpdatet. Oude route Ede verwijderd(idd nieuwe stond er al.)