MTB de Zeeleeuw 4-uurs estafette: 1 juni 2014

Na het succes van vorig jaar met meer dan 150 deelnemers, verdeeld over teams en individuele rijders, organiseert MTB de Zeeleeuw op zondag 1 juni a.s. in recreatiegebied Geestmerambacht de vierde editie van de 4-uurs mountainbike estafette.

Om 12:00 uur zal het startschot worden gelost voor de vier uur durende estafette en zullen de teams, bestaande uit twee personen, en individuele rijders in verschillende categorieën om de eer gaan strijden.  

Per team is één rijder op het parcours. Het wisselen van rijder gebeurt in principe na iedere ronde. Teams mogen echter ook beslissen om twee of meer rondes achter elkaar per rijder te rijden. Het wisselen gebeurt in de “Wisselzone” waar een bidon met daarin de tijdsregistratiechip wordt doorgegeven.

Inschrijven is mogelijk voor teams van twee deelnemers (dames, heren of mix), maar ook voor individuele rijders (met een apart klassement). Daarmee is de wedstrijd niet alleen interessant voor recreatieve teams, maar ook voor de fanatiekere wedstrijd- en marathonrijders.

Voor de estafette worden delen van de vaste route van het Geestmerambacht gebruikt die worden aangevuld met interessante natuurlijke passages en verrassende elementen (o.a. bruggen) waardoor een zeer afwisselend en uitdagend parcours ontstaat!

Wedstrijdinformatie:
Datum/tijd    : Zondag 1 juni 2014 12:00-16:00 uur
Locatie        : Recreatiegebied Geestmerambacht  
                   : Klaregroetweg 1, 1723 PW Langedijk
Categorieën    : Heren, Dames, Mix, Individueel
Inschrijven    : Via www.mtb-dezeeleeuw.nl
Kosten        : € 35 per team, € 17,50 individueel 
                   : Inclusief pastamaaltijd na afloop
Informatie    : www.mtb-dezeeleeuw.nl
Dagindeling    : 10:00 inschrijving
: 10:30 uur Inrijden op het parcours
: 12:00 uur start 4-uurs estafette op volgorde van inschrijving
: 16:00 uur finish eerste teams
: 17:00 uur pastaparty 

(c) foto: Jacco Kort

Labels

LEES DIT HIERNA

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER

Strak in het pak met Ekoi kleding

We reden daarom afgelopen tijd rond met de Ekoi Ruts N Waves MTB broek, het Flow Trail vest en de…

LEES VERDER